AD 8 code

Ζητείται Καθαρίστρια Γραφείων

Mundipharma Pharmaceuticals Ltd: Ζητείται Καθαρίστρια Γραφείων – Λευκωσία

Η φαρμακευτική εταιρεία Mundipharma Pharmaceuticals ζητά καθαρίστρια/η για τα γραφεία της στη Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου προς άμεση εργοδότηση.

Ωράριο: Δευτέρα με Πέμπτη 07:00-15:30 και Παρασκευή 07:00-14:45

Ακάθαρτος Μηνιαίος Μισθός: €1000

Καθήκοντα:

  • Καθαρίζει καθορισμένους χώρους του κτιρίου όπως γραφεία και κοινόχρηστους χώρους (ξεσκόνισμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, αλλαγή καλάθων και μεταφορα σκουπιδιών σε εξωτερικούς καλάθους κτλ.)
  • Καθαρίζει εξωτερικούς χώρους του κτιρίου (περιμετρικά)
  • Τηρεί όλους τους κανονισμούς ασφάλειας και υγείας
  • Γνωστοποιεί στον υπεύθυνο συντήρησης ανάγκες επισκευής
  • Αντικαταστεί άλλες/ους συνάδελφους εν απουσία

Προσόντα

Το ιδανικό άτομο θα πρέπει να:

  • είναι τυπικό στο ωράριο και σε όλους τους κανονισμούς
  • είναι πολύ σχολαστικό με την καθαριότητα
  • είναι συνεργάσιμο με καλή επικοινωνία
  • μιλά ελληνικά

Το πακέτο απολαβών περιλαμβάνει μηνιαίο μισθό, ταμείο προνοίας, ιδιωτικό σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψη, έκπτωση στα εταιρικά προϊόντα και ένα πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν στο τηλέφωνο 22815657 για διευθέτηση ραντεβού ή να στείλουν το βιογραφικό τους στο hr@mundipharma.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”  μέχρι τις 8/3/24.

Η Mundipharma Pharmaceuticals Ltd βρίσκεται στην Οθέλλου 13, Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου και είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών.

Post expires at 9:37am on Saturday March 9th, 2024