AD 8 code

Ζητούνται Πωλητές/τριες

Ζητούνται Πωλητές/τριες – Λευκωσία, Λάρνακα και Αμμόχωστος

Αναζητάμε για λογαριασμό πελάτη μας – παροχές υπηρεσιών στην επαρχία Λάρνακα, Αμμόχωστο και Λευκωσία, 3 νεαρά άτομα για την θέση του Πωλητή/τρια για πλήρη ή μερική εργασία.

Αρμοδιότητες:

  • Άμεση προώθηση υπηρεσιών της εταιρείας
  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών
  • Δημιουργία φιλικού κλίματος και καλών σχέσεων μεταξύ πωλητή και πελατών
  • Τακτική παρακολούθηση από έμπειρους και βελτίωση της απόδοσης στην ανάπτυξη πελατολογίου

Προσόντα:

  • Εξοικείωση με την άμεση επικοινωνία
  • Επικοινωνιακές καθώς και οργανωτικές δεξιότητες
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Συνέπεια & οργάνωση

Παρέχονται:

  • Υψηλές μηνιαίες απολαβές και έξτρα μπόνους απόδοσης από 300 – 500 ευρώ
  • Ευχάριστο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Επαγγελματικά ταξίδια και meetings σε Κύπρο και Εξωτερικό
  • Η θέση εργασίας είναι από Δευτέρα με Παρασκευή

Οι υποψήφιοι που πληρούν τα παραπάνω προσόντα μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  careerbusiness.org@gmail.com

(AD-F-7)

Post expires at 9:11pm on Friday March 29th, 2024