AD 8 code

Kostas A Zaharia Ltd: Θέση Εργασίας

Kostas A Zaharia Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Λειτουργός Διασφάλισης Ποιότητας

Καθήκοντα & Ευθύνες

  • Είναι υπεύθυνος για την υποστήριξη του Διευθυντή Διασφάλισης ποιότητας ούτως ώστε να διατηρούνται τα πρότυπα ποιότητας στην εταιρεία και συνεπώς η ικανοποίηση του πελάτη.

Απαιτούμενη Εκπαίδευση και άλλα Προσόντα

  • Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, PowerPoint)
  • Πτυχίο στην διασφάλιση ποιότητας ή σε άλλο σχετικό κλάδο θεωρείται επιπρόσθετο προσόν
  • Κατανόηση κανονισμών σχετικών με την διασφάλιση ποιότητας

Απαραίτητες δεξιότητες

  • Επικοινωνιακές  και διοικητικές δεξιότητες
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και προθεσμιών
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ενσυναίσθηση

 Απολαβές

  • Αναλόγως προσόντων

Για περισσότερες πληροφορίες και αποστολή βιογραφικού για την θέση του βοηθού λογιστηρίου μπορείτε να επικοινωνείτε με την Μαρία Στυλιανού στα πιο κάτω:

Τηλέφωνο:         24322960 (εσ. Αριθμός 23)

Email:                careers@kaz.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”