AD 8 code

Biotronics Ltd: Θέση Εργασίας

Biotronics Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρία Biotronics Ltd, κορυφαία εταιρεία στην Κύπρο στον τομέα του επιστημονικού εξοπλισμού, αναλυτικών, ιατρικών και διαγνωστικών οργάνων ζητά για άμεση πρόσληψη:

Λειτουργό Εξυπηρέτησης Πελατών

Καθήκοντα θέσης:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και εξυπηρέτηση πελατών στα γραφεία της εταιρείας.
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής επικοινωνίας με πελάτες.
  • Παραλαβή, επεξεργασία και εκτέλεση παραγγελιών πελατών.
  • Ετοιμασία προσφορών προς τους πελάτες.
  • Διασφάλιση της παράδοσης παραγγελιών προς πελάτες εγκαίρως.
  • Έκδοση τιμολογίων και άλλων παραστατικών.
  • Γραμματειακή υποστήριξη γραφείου.

Απαιτούμενα Προσόντα Θέσης:

  • Οργανωτικές ικανότητες, ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Βασική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα.
  • Πτυχίο/Δίπλωμα σε συναφή κλάδο θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους αναγράφοντας ως θέμα: “ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ – anergosjobs.com”  στο info@biotronics.com.cy

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στο 22467890

Post expires at 3:39pm on Monday March 25th, 2024