AD 8 code

SP Megasound ltd: Θέσεις Εργασίας

SP Megasound ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Τεχνικοί και Βοηθοί Τεχνικών Εγκαταστάσεων

Η εταιρεία SP Megasound ltd ζητά για άμεση πρόσληψη Τεχνικούς και βοηθούς τεχνικών για εγκαταστάσεις με ειδίκευση στα συστήματα ήχου και φωτισμού για πλήρη απασχόληση.

Προσόντα:

  • Ικανότητα και εμπειρία εγκαταστάσεων σύμφωνα με τις προδιαγραφές
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση (θεωρείται επιπλέον προσόν)

Καθήκοντα:

  • Εγκαταστάσεις συστημάτων ήχου, φωτισμού και εικόνας.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ:

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν ηλεκτρονικά τα στοιχεία στους στην ηλεκτρονική διεύθυνση support@megasound.com.cy ή να επικοινωνούν τηλεφωνικώς στο 22870287