AD 8 code

Phoenicia Fereos Cyprus Lrd: Θέση Εργασίας

Phoenicia Fereos Cyprus Lrd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Αποθήκης

Η εταιρεία Phoenicia Fereos Cyprus Limited, αντιπρόσωπος διανομής και πώλησης καπνικών προϊόντων, μεταξύ άλλων της Habanos SA, Imperial Brands, British American Tobacco και Oettinger Davidoff ενδιαφέρεται να προσλάβει Βοηθό Αποθήκης για πλήρη απασχόληση στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας.

Καθήκοντα

  • Εκφόρτωση και κατανομή προϊόντων στην αποθήκη
  • Ετοιμασία παραγγελιών βάση ηλεκτρονικών αιτημάτων
  • Εβδομαδιαία εκτελώνιση καπνικών προϊόντων για κάλυψη εμπορικών αναγκών
  • Καταγραφή κάθε μεταφοράς εμπορευμάτων στο σύστημα της εταιρείας
  • Διεκπεραίωση υποστηρικτικών ενεργειών εντός της αποθήκης

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας – βασικές γνώσεις Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή – MsOffice
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Λευκό ποινικό μητρώο

Πακέτο Αποδοχών

  • Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση εμπειριας και γνώσεων
  • 13ο μισθό από τη πρώτη ημέρα εργοδότησης
  • 21 ημέρες πληρωμένη ετήσια άδεια
  • Ευχάριστο και ευέλικτο περιβάλλον εργασίας

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Οι υποψήφιοι/ες παρακαλούνται να υποβάλουν βιογραφικό σημείωμα στο vacancies@pfcy.com.cy σημειώνοντας στο θέμα τη θέση «Βοηθός Αποθήκης – αanergosjobs.com».

Ο χειρισμός όλων των αιτήσεων θα γίνει με αυστηρή εμπιστευτικότητα. Σημειώνεται ότι λόγω του αυξημένου αριθμού αιτήσεων θα υπάρξει επικοινωνία μόνο με τους επιτυχόντες υποψήφιους/ες.