AD 8 code

Meat & More Enterprises Ltd: Θέσεις Εργασίας

Meat & More Enterprises Ltd: Θέσεις εργασίας – Λάρνακα

Οδηγοί/ Διανομείς

Η MEAT & MORE ENTERPRISES LTD που δραστηριοποιείται στο χώρο της εισαγωγής, συσκευασίας και διανομής κρεάτων και τροφίμων, δέχεται αιτήσεις για πλήρωση νέων θέσεων εργασίας για: Οδηγούς/Διανομείς. Η έδρα της Εταιρείας βρίσκεται στη Λάρνακα.

Προσόντα:

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης φορτηγού 7,5 τόνων,
  • Καλή γνώση του οδικού δικτύου Παγκύπρια
  • Υπευθυνότητα & ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Δυνατότητα ομαδικής εργασίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Έγκαιρη μεταφορά των προϊόντων της Εταιρείας στα καταστήματα των πελατών με συγκεκριμένα δρομολόγια ανά ημέρα και επαρχία
  • Τήρηση των απαιτούμενων κανονισμών ποιότητας και ασφάλειας που διατηρεί η εταιρεία
  • Διασφάλιση υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@meatnmore.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες όπως τηλεφωνήσουν στο 24821040.