AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

E-CARS Cyprus Auto Sales Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία E-CARS Cyprus Auto Sales Ltd  ζητά να προσλάβει γραμματέα  για τον εκθεσιακό χώρο  στην Λευκωσία.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Γενικά γραφειακά και γραμματειακά καθήκοντα
  • Τηλεφωνικό κέντρο
  • Αναλαμβάνει την τήρηση αρχείων
  • Γραμματειακή υποστήριξη στο τμήμα πωλήσεων
  • Εξυπηρέτηση  πελατών
  • Βασική υποστήριξη της ιστοσελίδας της εταιρείας, και καταχώρηση αγγελιών στο λογισμικό σύστημα
  • Επιτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα ανατεθούν

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων ηλεκτρονικού υπολογιστή (Word, Excel, Outlook, Internet & Social Media)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής, Αγγλικής και Ρωσικής γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών