AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Διαχείρισης Παραγγελιών

PMMD Consulting: Ζητείται Υπάλληλος Διαχείρισης Παραγγελιών – Λευκωσία

Η εταιρεία PMMD Consulting ψάχνει εκ μέρους πελάτη της με έδρα την Λευκωσία να προσλάβει Υπάλληλο Διαχείρισης Παραγγελιών.

Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Πολύ καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και συνεργασία
  • Απόδοση σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Βασικά καθήκοντα

  • Παραλαβή παραγγελιών, έλεγχος και έκδοση τιμολογίων
  • Έκδοση Πιστωτικών και Deliveries και άλλες συναφείς εργασίες
  • Συντονισμός με όλα τα τμήματα για την εύρυθμη διεκπεραίωση των παραγγελιών
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Πενθήμερη εργασία
  • 13ο μισθό
  • 21 μέρες ετήσια άδεια

Oι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη ‘Υπάλληλος Διαχείρισης Παραγγελιών’ μέχρι τις 31 Ιανουαρίου 2022 στο panicosdem@gmail.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” ή φαξ: 22026627.  Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση: Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.