AD 8 code

Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια (μισθός €1.000)

New Balance: Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια (μισθός €1.000) – Λεμεσός

Η New Balance αναζητά πωλητή/πωλήτρια για το κατάστημα της στη Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ομαδικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Έλεγχος και αναπλήρωσης των προϊόντων.
  • Άψογη συνεργασία με όλο το προσωπικό.
  • Διατήρηση της άριστης εμφάνισης και καθαριότητας του καταστήματος.

Προσφέρουμε:

  • Μικτός μισθός 1000  ευρώ.
  • Μπόνους έξτρα μισθού για κάθε χρόνο εργασίας.
  • Έκπτωση υπαλλήλου.
  • Ευχάριστο περιβάλλον.
  • Επιλογή πενθήμερης ή εξαήμερης εργασίας.

Παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: limassol@nbstores.gr ANERGOSJOBS.COM