AD 8 code

FWB Ltd: Θέση Εργασίας

FWB Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Sales Specialist – Τμήμα Ειδών Υγιεινής και Κεραμικών

Η εταιρεία FWB Ltd που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ειδών υγιεινής – κεραμικών & οικοδομικών υλικών ζητά να προσλάβει άμεσα Sales Specialist . (Hansgrohe- Geberit- Duravit- Imola Ceramica Group – Novamix)

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Εμπνέει και καθοδηγεί τους πελάτες μας ώστε να δημιουργήσουν τον ιδανικό τους χώρο.
  • Ακούει με προσοχή τις ανάγκες των πελατών, βοηθώντας τους να κάνουν τις σωστές επιλογές ,προτείνοντας ολοκληρωμένες λύσεις που καλύπτουν το σύνολο των απαιτήσεων τους σε σχέση με τα προϊόντα της εταιρείας μας.
  • Συμβάλλει στην επίτευξη των εμπορικών στόχων της  εταιρείας και  στην ανάπτυξη του πελατολογίου.
  • Συμβάλλει  στην Ετοιμασία προσφορών και των προδιαγραφών των προϊόντων επιλογής.
  • Συμμετέχει σε projects με σκοπό την ανάπτυξη ηγετικών ικανοτήτων.
  • Ότι άλλο ζητηθεί σχετικά με τη φύση της εργασίας.

Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία σε πωλήσεις ειδών υγιεινής και κεραμικών απαραίτητη.
  • Απόφοιτος/η τουλάχιστον δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ (πακέτο MS Word, Excel, Power point).
  • Team Player – να συνεργάζεσαι άψογα με όλα τα τμήματα της εταιρείας.

Απολαβές και  Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών.
  • Εξαιρετικό & ασφαλές περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχείς ευκαιρίες για εκπαίδευση και ανέλιξη.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν το βιογραφικό τους αναγράφοντας απαραίτητα και την θέση για την οποία ενδιαφέρονται στο email: fwb_cyprus@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

ή στο fax: 22777752 ή να αποτείνεστε στο τηλέφωνο 22777751.