AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

N.C.E. Nicolaou Bros Developers & Contractors Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Εταιρεία N.C.E. Nicolaou Bros Developers & Contractors Ltd με έδρα την Λευκωσία, ζητά να προσλάβει Γραμματέα για άμεση πρόσληψη.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση Γραφείου
  • Διαχείριση Τηλεφωνικών Κλήσεων
  • Αρχειοθέτηση
  • Σύνταξη επιστολών και άλλων εγγράφων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γραμματειακές Σπουδές
  • Καλή Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (Word, Excel, Outlook, Social Media)
  • Καλή Γνώση Λογιστικής
  • Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία
  • Καλή Γνώση Προγράμματος BTMS ( Financial System & Payroll ) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, οργανωτική ικανότητα και υπευθυνότητα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@nicolaou-bros.com, με τίτλο Γραμματέας – anergosjobs.com.

Τηλ. Επικοινωνίας: 70001771

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.