AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου

KESEA Ltd: Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Λειτουργός Λογιστηρίου

Εκ μέρους ενός πελάτη μας, που δραστηριοποιείται στον τομέα κατασκευής και συντήρησης ιδιωτικών σκαφών πολυτελείας παγκοσμίως, αναζητούμε Λειτουργό Λογιστηρίου, για τα γραφεία στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση λογιστικών βιβλίων εταιρείας
  • Διασφάλιση της ορθής τήρησης και ενημέρωσης των οικονομικών καταστάσεων
  • Υλοποίηση ή και παρακολούθηση διεκπεραίωσης συμψηφισμών των ταμείων, τραπεζών, προμηθευτών, χρεωστών ή και άλλων συνεργατών
  • Σύνταξη και ετοιμασία αναφορών προς την Διεύθυνση
  • Ετοιμασία πληρωμών προμηθευτών
  • Μερική βοήθεια προς τμήμα μισθοδοσίας
  • Επικοινωνία με τράπεζα/προμηθευτές
  • Έλεγχος για διασφάλιση της ακρίβειας τήρησης των οικονομικών στοιχείων και έγκαιρη προετοιμασία των αντίστοιχων δηλώσεων
  • Άλλα συναφή καθήκοντα