AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

G.M. OIKODOMEIN Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λευκωσία και Πάφος

Η εταιρεία μας στα πλαίσια της ανάπτυξης των εργασιών της ζητεί πολιτικό μηχανικό για συνεργασία πλήρους απασχόλησης σε Λευκωσία και Πάφο για να στελεχώσει την εταιρεία μας που δραστηριοποιείται  Παγκύπρια .

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Διαχείριση συμβολαίων
  • Ολοκληρωμένη παρακολούθηση ενός έργου (project management)
  • Αναλυτική μελέτη σχεδίων οικοδομικών έργων για την κατάρτιση και υποβολή προσφορών
  • Σύνταξη και παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος και προϋπολογισμού έργου,
  • Εβδομαδιαία αναφορά προόδου των έργων που βρίσκονται υπό επίβλεψη,
  • Επίβλεψη εργασιών εργοταξίου
  • Επιμέτρηση εργασιών και κοστολόγηση εργασιών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές, υπεργολάβους

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αναγνωρισμένο δίπλωμα πολιτικού μηχανικού ή μηχανολόγου μηχανικού,
  • Εμπειρία σε Project Management
  • Ελάχιστη αποδεδειγμένη εμπειρία σε επίβλεψη κτηριακών έργων 5 ετών,
  • Οργανωτική, διοικητική και επικοινωνιακή ικανότητα,
  • Ομαδικό πνεύμα,
  • Άριστη γνώση χρήσης AutoCAD, Excel και Word
  • Άριστη διαχείριση γραπτού και προφορικού λόγου στα ελληνικά και αγγλικά.

Απολαβές και Ωφελήματα :

  • Πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Προοπτικές καριέρας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε αποστείλετε επιστολή εκδήλωσης ενδιαφέροντος και το βιογραφικό σας στη ηλεκτρονική διεύθυνση : georgioum@oikodomein.eu  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 26600616