AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος/ Διανομέας

Direct Deals: Ζητείται Αποθηκάριος/ Διανομέας – Λευκωσία

Αρμοδιότητες:

  • Διεξαγωγή ελέγχου αποθεμάτων.
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση στην αποθήκη.
  • Καταχώρηση εμπορευμάτων στο σύστημα αποθήκης.
  • Προετοιμασία και εκτέλεση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα.
  • Επικοινωνία και συνεργασία με τους συναδέλφους.
  • Τήρηση & συμμόρφωση των απαραίτητων διαδικασιών ελέγχου & ποιότητας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Εμπειρία χειρισμού Η/Υ και πλατφόρμας Microsoft office (word, excel etc.).
  • Οργάνωση και στην μεθοδικότητα.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Άδεια οδήγησης αναγκαία.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί προσόν.

Για να υποβάλετε αίτηση για αυτή τη θέση, παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@directdeals.com.cy με θέμα “WH01 – anergosjobs.com”.