AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Γραμματειακής Υποστήριξης

Κυριάκου και Ταπάκη: Ζητείται Λειτουργός Γραμματειακής Υποστήριξης – Λευκωσία

Η Κυριάκου και Ταπάκη για λογαριασμό πελάτη της ζητά να προσλάβει Λειτουργό Γραμματειακής Υποστήριξης.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Να εκτελεί καθήκοντα προσωπικού βοηθού της διεύθυνσης
  • Να εκτελεί γενικά γραφειακά καθήκοντα
  • Να δακτυλογραφεί στην ελληνική και αγγλική γλώσσα με ταχύτητα και ακρίβεια
  • Να χειρίζεται τεχνολογικό και άλλο γραφειακό εξοπλισμό για την εκτέλεση των καθηκόντων της/του
  • Να εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα της/του ανατεθούν

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, υπευθυνότητα, ευθυκρισία, πρωτοβουλία, ευγένεια και καλός τρόπος έκφρασης
  • Διετής τουλάχιστον πείρα σε θέση σχετική με καθήκοντα γραμματειακού προσωπικού
  • Καλή γνώση σε θέματα ηλεκτρονικής επεξεργασίας κειμένων (word), ηλεκτρονικών φύλλων εργασίας (excel), και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (outlook)

Βιογραφικά στο: ksoteris@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”