AD 8 code

Θέσεις Συμβούλων Επικοινωνίας

Θέσεις Συμβούλων Επικοινωνίας – Λευκωσία

Ακολουθεί πλήρης περιγραφή για τις απαιτήσεις της θέσης, αλλά και τα όσα προσφέρονται στους ενδιαφερόμενους.

Οι ενδιαφερόμενοι θα έχουν την ευκαιρία να λάβουν ακαδημαϊκά εφόδια στον κλάδο χωρίς προσωπικά έξοδα, ενώ προσφέρονται άριστες προοπτικές ανέλιξης με αξιοπρόσεκτα οικονομικά κίνητρα.

Την ίδια στιγμή προσφέρεται ειδικό πακέτο αμοιβών για στήριξη νέων συνεργατών.

Τυπικά Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα της επικοινωνίας/ εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ήθος, κριτική σκέψη και επιχειρηματικό πνεύμα
  • Φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Διάθεση για προσωπική ανάπτυξη
  • Απόφοιτος Λυκείου

Καθήκοντα Θέσης Συμβούλων Επικοινωνίας

  • Συνάντηση με Διευθυντές Επιχειρήσεων/ Διοικητικούς Συμβούλους/ Διαχειριστές Επιχείρησης/ Υπεύθυνους Οικονομικούς Συμβούλους Εταιρειών για διερεύνηση των οικονομικών και επενδυτικών τους αναγκών
  • Παρουσίαση πλάνων και οικονομικών επιλογών, σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών
  • Παρακολούθηση των αναγκών του πελάτη με τακτικές επανεξετάσεις της μελέτης αγοράς ή διαχείρισης του ανταγωνισμού

Προσφέρεται:

  • Πακέτο αμοιβών και ωφελημάτων που συμπεριλαμβάνει και προμήθειες αλλά και φιλοδώρημα βάση παραγωγικών αποτελεσμάτων
  • Άριστες προοπτικές ανέλιξης
  • Εκπαίδευση και συνεχή αναβάθμιση επιχειρηματικών γνώσεων
  • Κάλυψη εξόδων για απόκτηση ειδικών πιστοποιητικών
  • Ύπαρξη ηλεκτρονικής πλατφόρμας εκπαίδευσης

Στοιχεία Επικοινωνίας:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info.commandcy@gmail.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικής μεταχείρισης.

(AD-PP-92)