Ζητούνται Sales assistants/ Customer service representatives

Ζητούνται Sales assistants/ Customer service representatives – Λευκωσία

Η εταιρεία μας, με ηγετική παρουσία στον χώρο Sales & Marketing, αναζητά άτομα για την θέση sales assistants and customer service representatives για τις θέσεις που έχουν ανοίξει στα γραφεία μας στη Λευκωσία!

Αρμοδιότητες:

Συμμετέχει και υποστηρίζει ενεργά τους συνεργάτες μας , με στόχο την αποτελεσματική παρουσίαση και την προώθηση προϊόντων ή υπηρεσιών, κατά την διεξαγωγή του.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε χώρους επικοινωνίας με καταναλωτές
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου
  • Ευχάριστη παρουσία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές απολαβές
  • Εκπαίδευση και επαγγελματική ανέλιξη
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια και ταξίδια

Οι ενδιαφερόμενοι/νες, να στείλουν το βιογραφικό τους με την ένδειξη SACS101 στην ηλεκτρονική διεύθυνση interviewsnicosia@gmail.com

(AD-H-25)