AD 8 code

Envirosafe Technologies Ltd: Θέσεις Εργασίας

Envirosafe Technologies Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η Envirosafe Technologies ltd, με έδρα την βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου, στα πλαίσια ανάπτυξης του τμήματος πωλήσεων φίλτρων νερού, ζητά να προσλάβει 2 εξωτερικούς πωλητές, για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Προώθηση προϊόντων & εκτέλεση παραγγελιών
  • Προσέλκυση νέων πελατών
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Διαχείριση εισπράξεων
  • Ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου

Απαιτούμενα προσόντα

  • Τουλάχιστον δυο (2) έτη προϋπηρεσία στον τομέα των πωλήσεων
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Επικοινωνιακές & Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη & Ενθουσιώδης προσωπικότητα
  • Αποτελεσματικότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Απαραίτητη γνώση Η/Υ (Microsoft office skills κ.ά.)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Πτυχίο σεMarketing, Πωλήσεις ή Διοίκηση επιχειρήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρονται

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές καιBonus επίτευξης στόχων
  • 13ος μισθός, Κοινωνικές ασφαλίσεις & Γεσυ
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Συνεχής εκπαίδευση στις τεχνικές πωλήσεων και στη γνώση των προϊόντων μας, στην Κύπρο και
    στο εξωτερικό.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση  info@envirosafe.com.cy ή στο fax 22387009.