AD 8 code

Andreas Chrysostomou G. T. Ltd: Θέση Εργασίας

Andreas Chrysostomou G. T. Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία Andreas Chrysostomou G. T. Ltd ζητά να προσλάβει άτομο, επί μονίμου βάσεως, στη θέση του εξωτερικού πωλητή/τριας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
  • Κάτοχος κανονικής άδειας οδήγησης.
  • Επαγγελματικό παρουσιαστικό.
  • Τιμιότητα και Εργατικότητα.
  • Θέληση για συνεργασία.
  • Ικανότητα στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες (αναγκαίες για την πώληση και προώθηση προϊόντων).
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Προηγούμενή πείρα θα θεωρηθεί ως επιπλέων προσόν.

Καθήκοντα:

  • Καθημερινές προγραμματισμένες επισκέψεις σε πελατολόγιο παγκύπρια για προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Προετοιμασία και Διανομή παραγγελιών
  • Είσπραξη τιμολογίων.
  • Ικανότητα οργάνωσης και συντονισμού δραστηριοτήτων –στόχων.
  • Να ακολουθεί την εμπορική πολιτική της εταιρείας.
  • Συμμετοχή και συνεργασία με το τμήμα Marketing για το πλάνο πωλήσεων.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για μεταφορά από και προς τις εγκαταστάσεις τις εταιρείας.
  • 5νθήμερη εργασία
  • Ευχάριστο περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα προσόντα, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: staff@actrading.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”