AD 8 code

Ζητείται Οδηγός/ Βοηθός αποθήκης

Κτήμα Δημοσθένους: Ζητείται Οδηγός/ Βοηθός αποθήκης – Λεμεσός

Τύπος απασχόλησης : Μόνιμη/Full time
Κατηγορία απασχόλησης : Οδηγός
Η εταιρεία Κτήμα Δημοσθένους με έδρα στην Παρεκκλησιά ζητά για άμεση πρόσληψη άτομο για οδηγό – βοηθό αποθήκης
Καθήκοντα
  • Φόρτωση παραγγελιών και έγκαιρη παράδοση στον πελάτη
  • Διασφάλιση σωστής διαχείρισης και προστασίας των προϊόντων κατά την μεταφορά και την παράδοση τους
  • Καθαριότητα και συντήρηση οχήματος εταιρείας
  • Εκτέλεση γενικών καθηκόντων που είναι δυνατόν να ανατίθενται
  • Διαχείριση υλικού αποθήκης
  • Παραλαβή και ταξινόμηση εμπορευμάτων
Απαιτούμενα προσόντα
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
Τα βιογραφικά να σταλούν στο marketing@ktimademosthenous.com με τίτλο: “anergosjobs.com”  ή να επικοινωνήσετε τηλεφωνικώς στο 94200213