AD 8 code

Ζητείται Φαρμακοποιός

Roots Pharmacy: Ζητείται Φαρμακοποιός – Λεμεσός

Tο Roots Pharmacy με έδρα τη Λεμεσό ζητά να προσλάβει Πτυχιούχο/Αδειούχο Φαρμακοποιό στα πλαίσια της ανάπτυξής του.

Η πελατοκεντρική προσέγγιση της εταιρίας και η Διασφάλιση υψηλού επιπέδου Υπηρεσιών είναι η κεντρική φιλοσοφία της ομάδας μας.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Φαρμακευτικής
  • Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος
  • Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, κοκ)
  • Γνώση φαρμάκων, δραστικών ουσιών, ανεπιθύμητων ενεργειών και αντενδείξεων
  • Προϋπηρεσία σε φαρμακείο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Αρμοδιότητες:

  • Βασικά καθήκοντα φαρμακοποιού (Εξυπηρέτηση πελατών, παροχή συμβουλών, εκτέλεση συνταγών, κοκ)
  • Εκτέλεση προωθητικών ενεργειών
  • Επίλυση προβλημάτων των πελατών

Παροχές

  • Ψηλές οικονομικές απολαβές
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση και καθοδήγηση

Εάν ενδιαφέρεστε, στείλτε το βιογραφικό σας στο info@roots.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα και εφαρμογή όλων των διατάξεων που αφορούν τα προσωπικά δεδομένα (GDPR).