AD 8 code

Σ.Ε.Ο.Κ.: Θέση εργασίας

Σ.Ε.Ο.Κ.: Θέση εργασίας – Λευκωσία

Ο Σύνδεσμος Εργολάβων Οικοδομών Κύπρου (Σ.Ε.Ο.Κ.), ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό ή Μηχανικό Περιβάλλοντος με τα πιο κάτω προσόντα, καθήκοντα και ωφελήματα:

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου στην Πολιτική Μηχανική ή Μηχανική Περιβάλλοντος
  • Μέλος του Επιστημονικού Τεχνικού Επιμελητηρίου Κύπρου
  • Άριστη γνώση στο χειρισμό Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, (MS Office (Word, Excel, PowerPoint, κ.α.)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (Ομιλία – Γραφή)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Γνώσεις σε τομείς όπως:
  • Διαχείριση Αποβλήτων από Εκσκαφές Κατασκευές και Κατεδαφίσεις
  • Κυκλική Οικονομία

Αιτητές που δεν πληρούν τα προσόντα ή αιτήσεις στις οποίες δεν επισυνάπτονται τα απαραίτητα δικαιολογητικά δεν θα αξιολογούνται.

Καθήκοντα Ευθύνες

  • Παρακολούθηση σχετικών Νομοθεσιών.
  • Τήρηση αρχείου.
  • Διεξαγωγή ερευνών και μελέτη στατιστικών/ εγγράφων.
  • Διεξαγωγή Σεμιναρίων, Ημερίδων.
  • Επικοινωνία με Μέλη.
  • Υποστήριξη Μελών σε συναφή θέματα.
  • Σύνταξη αλληλογραφίας

Απολαβές – Ωφελήματα

  • Αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Ταμείο Προνοίας
  • 13ος Μισθός

Αιτήσεις (τυπώστε από www.oseok.org.cy), συνοδευόμενες με βιογραφικό σημείωμα και ανάλογα αποδεικτικά, να αποστέλλονται στην Ηλεκτρονική Διεύθυνση hr@oseok.org.cy, μέχρι τις 21/04/2023

Αίτηση η οποία δεν έχει συμπληρωθεί στο σύνολο της δεν θα αξιολογείται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας.