AD 8 code

Ζητείται Ανιχνευτής/τρια Ακοής

Κέντρο Προληπτικής Παιδιατρικής “Αμερίκος Αργυρίου”: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Ανιχνευτής/τρια Ακοής

Το Κέντρο Προληπτικής Παιδιατρικής “Αμερίκος Αργυρίου” ζητά να προσλάβει άμεσα, για πλήρη απασχόληση Ανιχνευτή/τρια Ακοής για τις ανάγκες του Ανιχνευτικού Προγράμματος Ακοής Νεογνών στη Λάρνακα.

Προσόντα

  • Πανεπιστημιακή κατάρτιση σε Βιολογικές Επιστήμες ή στη Ψυχολογία ή στην Εκπαίδευση Βιολογικές Επιστήμες ή στη Ψυχολογία ή στην Νοσηλευτική
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών απαραίτητη.

Καθήκοντα

  • Ο Ανιχνευτής/τρια θα διενεργεί τις εξετάσεις του Ανιχνευτικού Προγράμματος Ακοής.

Προσφέρεται 13ος μισθός, ταμείο προνοίας και άλλα ωφελήματα.

Υποβολή αιτήσεων το αργότερο μέχρι την Παρασκευή, 21 Απριλίου 2023.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος συνοδευόμενο με επιστολή ενδιαφέροντος να αποστέλλεται MONO ηλεκτρονικά στο secretary@cpp.org.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”