AD 8 code

Ζητείται Πωλητής/τρια

Ecoforce Enterprises Ltd: Ζητείται Πωλητής/τρια – Λευκωσία

Ζητείται ένας (1) Έμπειρος/η και ενθουσιώδης πωλητής/τρια με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας για πλήρη απασχόληση, με ευχάριστη προσωπικότητα για κατάστημα οργανικών καλλυντικών και μεηκ-απ στο MALL OF CYPRUS . Απαραιτητη προυπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνια σε παρόμοια ή υπεύθυνη θέση.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Καλή γνώση χρήσης media

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση και πώληση προιόντων.
  • Τοποθέτηση προιόντων στα ράφια και καθαρισμός καταστήματος και ραφιών
  • Ομαδική εργασία
  • Προοπτική ανέλιξης

Στείλτε τα βιογραφικά σας στην διεύθυνση: topvacancy.cy@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”