AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Συντονισμού Αποθήκης

J.L. Motorace: Ζητείται Υπεύθυνος Συντονισμού Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία,  J.L. Motorace, ένας από τους μεγαλύτερους προμηθευτές εξαρτημάτων μοτοσυκλέτας, είδη ρουχισμού και εξοπλισμού για τον αναβάτη, αναζητά έμπειρο άτομο, για πλήρη απασχόληση στο Τμήμα Αποθήκης στη Λευκωσία.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος συντονισμού παραδόσεων των παραγγελιών εντός και εκτός Λευκωσίας
  • Υπεύθυνος για την οργάνωση της Αποθήκης ( παραλαβή προϊόντων, τοποθέτηση και σωστή οργάνωση προϊόντων)
  • Φροντίζει για την ασφαλή φόρτωση και εκφόρτωση των προϊόντων καθώς και την αποθήκευσή τους
  • Υπεύθυνος για την προετοιμασία παραγγελιών
  • Στενή συνεργασία με το τμήμα πωλήσεων
  • Χρήση Stock control system για εύρεση προϊόντων και τιμολογίων
  • Διενεργεί απογραφές και μεριμνά για την άριστη τακτοποίηση των προϊόντων
  • Υπεύθυνος για τη διατήρηση της αποθήκης σε ψηλά επίπεδα καθαριότητας

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Άριστη γνώση της ελληνικής και βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  2. Άριστη χρήση H/Y και προγραμμάτων Microsoft Office
  3. Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  4. Γνώσεις στον τομέα της μοτοσικλέτας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  5. Ικανότητα οργάνωσης, ευελιξία και τήρησης προτεραιοτήτων
  6. Ομαδικό πνεύμα και συμμετοχή στην επίτευξη των εταιρικών στόχων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με παροχή 13ου μισθού
  • Σύγχρονο επαγγελματικό χώρο εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο, νεανικό και αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Αποστολή βιογραφικού στο  sales@motorace.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την Παρασκευή 29/07/22

Υπεύθυνος προσλήψεως ο κ.Αντρέας Παύλου.

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS