AD 8 code

ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας: Θέση Εργασίας

ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Αναζητούμε ένα (1) άτομο για την πλήρωση της θέσης:

Παραγωγού Οπτικοακουστικού Υλικού (Audio Visual Producer).

Περιγραφή θέσης

Ο Παραγωγός Οπτικοακουστικού Υλικού θα συνεργάζεται με το Τμήμα Επικοινωνίας και Τμήμα Μάρκετινγκ της ΟΜΟΝΟΙΑΣ και θα συμβάλλει στη διεκπεραίωση της ευρύτερης στρατηγικής της ομάδας.

Θα έχει την ευθύνη για την παραγωγή πρωτογενούς και δευτερογενούς οπτικοακουστικού υλικού, μέσα από την ευρύτερη δράση και καθημερινότητα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ.

Προσόντα

– Ικανότητα παραγωγής οπτικοακουστικού υλικού μέσω βίντεο και φωτογραφιών.

– Γνώση μοντάζ υψηλού επιπέδου με το πρόγραμμα Adobe Premiere Pro

– Δημιουργία γραφικών με το πρόγραμμα Adobe After Effects

– Γνώση για παραγωγές Live Streaming

– Ομαδικό πνεύμα

– Ευέλικτος/η και να μπορεί να προσαρμόζεται εύκολα στις αλλαγές

– Ικανότητες στη ταυτόχρονη διαχείριση πολλών έργων

– Να μπορεί να εργάζεται σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Παρακαλούμε όπως οι ενδιαφερόμενοι αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα και επιστολή εκδήλωσης ενδιαφέροντος στην ηλεκτρονική διεύθυνση: careers@omonoiafc.com.cyμε τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2022, στις 12:00.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.