AD 8 code

MELTEC LLC: Ζητείται Γραμματέας

MELTEC LLC: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η MELTEC, ένα από τα μεγαλύτερα μελετητικά γραφεία στην Κύπρο με πολυετή πείρα στον κατασκευαστικό τομέα, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Γραμματέα για γραμματειακή υποστήριξη.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τηλεφώνων εταιρείας και αλληλογραφίας με πελάτες/ συνεργάτες.
  • Επιμέλεια Υποδοχής
  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Προετοιμασία Εντύπων και δακτυλογράφηση επιστολών

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο ή τίτλο κολλεγίου ή άλλης σχολής γραμματειακών σπουδών
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ και συγκεκριμένα των προγραμμάτων Microsoft Word, Excel
  • H υποστήριξη λογιστηρίου θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός, εχεμύθεια, ευχάριστος και επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Εάν πιστεύετε ότι είστε το σωστό άτομο για αυτόν τον ρόλο, παρακαλώ στείλτε μας το βιογραφικό σας στο careers@meltec-cy.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”