AD 8 code

Hadjiyiannis Ltd: Θέση Εργασίας

Hadjiyiannis Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία Hadjiyiannis προσλαμβάνει Τώρα.

1.  Υπεύθυνος Αποθήκης

Αν είσαι έμπειρος  υπεύθυνος  αποθήκης, άτομο εμπιστοσύνης και  θέλεις να γίνεις μέλος της ενθουσιώδης και δυναμικής ομάδας μας , συμπλήρωσε την αίτηση Τώρα.

Στείλτε μας το βιογραφικό σας στο email: anastasia@hadjiyiannis.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών αποθήκης προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Παραλαβή και επεξεργασία προϊόντων αποθέματος αποθήκης
  • Διεξαγωγή ελέγχων αποθεμάτων αποθήκης και τήρηση υψηλών προτύπων ποιότητας για ελέγχους

Προσόντα:

  • Κάτοχος άδειας χειρισμού  Forklift .
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προηγούμενη εργασιακή εμπειρία ως Υπεύθυνος Αποθήκης.
  • Γνώσεις περί βάσεων δεδομένων και συστημάτων αποθήκευσης.
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητα διαχείρισης ομάδας συνεργατών.