AD 8 code

Spanias Hardware: Θέση Εργασίας

Spanias Hardware: Ζητείται Σύμβουλος Πωλήσεων – Λευκωσία

Η Εταιρεία μας, SPANIAS HARDWARE, που δραστηριοποιείται στον τομέα εισαγωγής και εμπορίας διαφόρων εργαλείων, ενδιαφέρεται να εργοδοτήσει άτομο στη θέση του Σύμβουλου Πωλήσεων για το κατάστημα Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

Το άτομο θα εργάζεται στο κατάστημα της εταιρείας και θα εξυπηρετεί τους πελάτες που επισκέπτονται το κατάστημα για αναζήτηση ειδικού τεχνικού εξοπλισμού ή/και εργαλείου.  Η εξυπηρέτηση αυτή θα πρέπει να γίνεται μέσω εξειδικευμένης γνώσης και πληροφόρησης για τα χαρακτηριστικά των προϊόντων, καθώς και παροχής συμβουλών για την καλύτερη ικανοποίηση των αναγκών του πελάτη.

Το άτομο θα εργάζεται 8ωρο τις καθημερινές με ωράριο που θα συμφωνηθεί και κάθε δεύτερο Σάββατο. Η θέση προσφέρεται με εξαήμερο συμβόλαιο και 25 μέρες άδειας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Βασική χρήση Η/Υ.
  • Βασικές γνώσεις για εργαλεία και οικοδομή.

Δίπλωμα/πτυχίο/εμπειρία σε Μηχανολογία, Ηλεκτρολογία, Οικοδομή ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Επικοινωνιακές δεξιότητες:

  • Έμφαση στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Οργανωτικές ικανότητες.

Απολαβές:

Οι απολαβές είναι ανταγωνιστικές και θα εξαρτηθούν από την εμπειρία και τις ικανότητες του υποψήφιου εργαζομένου. Επιπλέον η εταιρία μας παρέχει απολαβές bonus ανάλογα με την απόδοση και τους στόχους της χρονιάς.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο careers@spanias.com με τίτλο:”Σύμβουλος Πωλήσεων – ANERGOSJOBS.COM”