AD 8 code

Ζητείται Διευθυντής/ Διευθύντρια Καταστήματος

Αρτοζαχαροπλαστεία Μαργαρίτα: Ζητείται Διευθυντής/Διευθύντρια Καταστήματος – Λεμεσός

Τα Αρτοζαχαροπλαστεία Μαργαρίτα θα ήθελαν να εντάξουν στην ομάδα τους για το κατάστημα τους στη Λεμεσό (Άγιος Αθανάσιος) Διευθυντή Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα:

Υπεύθυνος /η για όλες τις πτυχές διοίκηση ενός καταστήματος.

Διαχείριση του προσωπικού και των λειτουργικών διαδικασιών του καταστήματος με στόχο την επίτευξη πωλήσεων και ικανοποίησης των πελατών

Διασφαλίζει την ορθή παρουσίαση των προιόντων καθώς και την εφαρμογή της εταιρικής πολιτικής πωλήσεων στο κατάστημα.

Να διαχειρίζεται σωστά το stock καταστήματος.

Σωστή διαχείριση κανονισμών ασφάλειας υγιεινής.

Συντονισμός εργαζομένων.

Απαραίτητα Προσόντα:

Να μπορεί να δουλεύει σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς

Να έχει ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακά προσόντα

Να έχει οργανωτικές ικανότητες

Παροχές:

Πολύ ελκυστικό πακέτο αποδοχών

Μόνιμη και ολόχρονη απασχόληση

Προοπτική Ανέλιξης

Email: info@margaritabakeries.com

Fax:24343328