AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Surprice Car Rentals Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Η Surprice Car Rentals εταιρία στον τομέα των κρατήσεων αυτοκινήτων με παγκόσμια παρουσία, αναζητά Ιδιαιτέρα Γραμματέα για τον Γενικό Διευθυντή του ομίλου στα γραφεία της εταιρίας στη Λεμεσό.

Περιγραφή θέσης:

Αναζητούμε μία ικανή Γραμματέα Διοίκησης για την υποστήριξη του Γενικού Διευθυντή.

Καθήκοντα:

  • Να απαντάει και να διαχειρίζεται τις τηλεφωνικές κλήσεις και τις ανακατευθύνει όταν είναι απαραίτητο με επαγγελτικό τρόπο
  • Να διατηρεί ηλεκτρονικά και έντυπα αρχεία εξασφαλίζοντας ότι οι πληροφορίες είναι οργανωμένες και εύκολα προσβάσιμες
  • Γραμματειακή υποστήριξη στην σύνταξη και περίληψη αναφορών/ emails
  • Προγραμματισμός επαγγελτικών ταξιδιών
  • Παρακολούθηση αναλωσίμων γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δίπλωμα Διοίκησης Γραφείου ή Γραμματειακών Σπουδών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Office suites
  • Εξαιρετικές δυνατότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Ακεραιότητα και εμπιστευτικότητα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σταθερό μισθό με ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό περιβάλλον με ευκαιρίες εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο : k.assiotou@surpricecars.com με θέμα : Ιδιαιτέρα Γραμματέας – anergosjobs.com