AD 8 code

Ζητείται Αρχιτέκτονας

Green Properties: Ζητείται Αρχιτέκτονας – Λευκωσία

Η Green Properties είναι η μεγαλύτερη εταιρεία στον τομέα της ανάπτυξης και κατασκευής residential ακινήτων στην Ελλάδα. Κατασκευάζουμε κατοικίες οι οποίες είναι πράσινες (Α⁺), “έξυπνες”, με minimal αρχιτεκτονική, με στόχο την εξασφάλιση της ιδανικής λύσης για τους πελάτες μας σε ανταγωνιστικές τιμές.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας αναζητούμε για τη στελέχωση της συνεργαζόμενης με εμάς εταιρίας (Green Properties Land Developers) με έδρα τον Στρόβολο Κύπρου:

Αρχιτέκτονας

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Αρχιτεκτονική μελέτη, σχεδίαση και διαμόρφωση χώρων.
  • Γνώση τρισδιάστατης απεικόνισης και προγραμμάτων φωτορεαλισμού.
  • Σύνταξη και προετοιμασία Φακέλου για Πολεοδομική-Οικοδομική Άδεια.
  • Κατασκευαστικά Σχέδια.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 8-10 χρόνια σε μελέτες-κατασκευές.
  • Άριστη γνώση REVIT, AUTOCAT και κατασκευαστικών λεπτομερειών.
  • Κριτική σκέψη, ομαδικό πνεύμα, επαγγελματισμός.
  • Συντονισμός εμπλεκόμενων σε κάθε έργο και επίβλεψης εργοταξίων.
  • Υπεύθυνη/ος, πειθαρχημένη/ος και καλά οργανωμένη/ος.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός, ευσυνειδησία, υπευθυνότητα και αξιοπιστία.
  • Ικανότητα εργασίας υπό αυστηρές προθεσμίες.

Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς στην μεγαλύτερη εταιρεία ανάπτυξης Residential Ακινήτων σε Ελλάδα και Κύπρο, περιμένουμε το βιογραφικό σου.