AD 8 code

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες (Kατάστημα Mοτοσικλετών)

Manpower: Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες (Kατάστημα Mοτοσικλετών) – Λευκωσία

Η Manpower, για λογαριασμό πελάτη της, Διεθνής αντιπροσωπία με κατάστημα εμπορίας καινούργιων και μεταχειρισμένων μοτοσικλετών, επιδιώκει να προσλάβει Πωλητή/τρια για το κατάστημα της στην Λευκωσία.

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή πληροφοριών σχετικών με τις μοτοσυκλέτες
  • Πωλήσεις μοτοσυκλετών και σκούτερ
  • Παραδόσεων όλων των παραγγελιών εξαρτημάτων
  • Οργάνωση του καταστήματος (παραλαβή προϊόντων, τοποθέτηση και σωστή οργάνωση προϊόντων)
  • Χρήση stock control συστήματος και ταμείου
  • Διενεργεί απογραφές και μεριμνά για την άριστη τακτοποίηση των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια οδήγησης μοτοσικλέτας μεγάλου κυβισμού
  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών ή/και ταμείου
  • Γνώσεις στον τομέα της μοτοσικλέτας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα οργάνωσης, ευελιξία και τήρησης προτεραιοτήτων
  • Ομαδικό πνεύμα και συμμετοχή στην επίτευξη των εταιρικών στόχων

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, αναλόγως προσόντων
  • Εξαήμερη Εργασία, 40 ώρες / Δευτέρα – Σάββατο, Ωράρια εργασίας 9:00-13:00 και 15:00-18:00, Τετάρτη και Σάββατο μέχρι τις 13:00.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-0322-KAV – anergosjobs.com ή να καλέσουν στο 22710000.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.