AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Best Life Co Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η εταιρεία Best Life Co Ltd είναι αποκλειστική αντιπρόσωπος των προϊόντων της HigherNatureNaturesAidPharmaMilleniumNewNordic,YOUTHLAB και διανομέας των προϊόντων της DrMullerPharmaΣτόχος της εταιρείας μας είναι η συνεχής βελτίωση του επιπέδου της υγείας και διάθεσης του ατόμου με φυσικά και βιοσυμβατά μέσα.

Ζητείται άτομο για πρόσληψη για άμεση και μόνιμη εργασία με έδρα τη Λεμεσό για την ομαλή και αποτελεσματική διαχείριση της αποθήκης μας.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Εκτελεί την παραλαβή και αποθήκευση των προϊόντων. Ελέγχει την ορθότητα των παραγγελιών όπως και την καλή κατάσταση των προϊόντων πριν να περαστεί η παραλαβή στο λογισμικό σύστημα.
  • Εξασφαλίζει την ορθότητα του φυσικού στοκ σε σχέση με το λογισμικό σύστημα.
  • Διατηρεί τις αποθήκες σε άριστη κατάσταση και αποθηκεύει τα προϊόντα βάση του συστήματος διαχείρισης στοκ της εταιρείας.
  • Εκτελεί όλες τις παραγγελίες, εκδίδει τιμολόγια και καταστάσεις λογαριασμών.
  • Χρησιμοποιεί τεχνολογικό και γραφειακό εξοπλισμό για την εκτέλεση των καθηκόντων.
  • Απαντάει όλες τις εισερχόμενες κλείσεις και διασφαλίζει την ικανοποίηση των πελατών συμπεριλαμβανομένης και της πιθανής διαχείρισης  παραπόνων κι’ ανησυχιών.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου- Κολεγίου
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και Excel
  • Καλός γνώστης της ελληνικής γλώσσας και αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής, το ενδιάμεσο δίπλωμα (Intermediate) στη Λογιστική του Εμπορικού Επιμελητηρίου του Λονδίνου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστες επικοινωνιακές & διοργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα να δουλεύει ομαδικά και ατομικά με επιτυχία