AD 8 code

Premier Shukuroglou Cyprus Ltd: Θέση Εργασίας

Premier Shukuroglou Cyprus Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία PREMIER SHUKUROGLOU CYPRUS LTD ζητεί κατάλληλο άτομο για το λογιστήριο της ως ακολούθως:

Καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση και διασφάλιση της πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας. Επικοινωνία με πελάτες.
  • Αξιολόγηση νέων αιτημάτων πίστωσης, καθώς και υφιστάμενων.
  • Διαπραγμάτευση και είσπραξη οφειλών
  • Ενημέρωση λογιστικού συστήματος
  • Συντονισμός λογιστηρίου και τμήματος πωλήσεων για εισπράξεις.

Προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον τριών χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη επικοινωνία και ομαδικότητα
  • Άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Καλή γνώση Excel και Outlook (Office) / Γνώση του SAP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές:

Μισθός αναλόγως προσόντων. Παρέχεται 13ος μισθός, φιλοδώρημα Πάσχα και Ταμείο Προνοίας (με το πέρας έξι μηνών)

Γραπτές αιτήσεις με πλήρες βιογραφικό στο contact@premier.com.cy, με τίτλο: “anergosjobs.com”  τηλ.22815353