AD 8 code

C.A Papaellinas Ltd: Θέσεις εργασίας

C.A Papaellinas Ltd: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Οδηγοί Διανομής Προϊόντων

Η Εταιρεία C.A.PAPAELLINAS LOGISTICS SERVICES LTD ζητά να προσλάβει Οδηγούς Διανομής Προϊόντων Ευρείας Κατανάλωσης με επαγγελματική άδεια για την επαρχία   Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

  • Διανομή προϊόντων στα σημεία πελατών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Επαγγελματική Άδεια Οδήγησης
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θεωρείται απαραίτητη

Πακέτο απολαβών:

Το πακέτο απολαβών θα είναι ανάλογα με την εμπειρία και τα προσόντα και θα περιλαμβάνει 13ο μισθό, ταμείο προνοίας, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, ασφάλεια ζωής, έκπτωση στα προϊόντα του Ομίλου και συνεχής εκπαίδευση.

Αποστολή βιογραφικού:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό στο apastellidou@diakinisislogistics.com.cy, με τίτλο: “anergosjobs.com” ή μπορούν να επικοινωνήσουν στα τηλέφωνα 22610122 και 99776777.

Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.