AD 8 code

P.T Hadjigeorgiou co Ltd: Θέσεις Εργασίας

P.T Hadjigeorgiou co Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Διανομέας – Βοηθός Αποθήκης

Η φαρμακευτική εταιρεία P.T Hadjigeorgiou co Ltd στα πλαίσια επέκτασης και ανάπτυξης των εργασιών της , δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη 2 Οδηγών Φορτηγού / Βοηθών Αποθηκάριων για Παγκύπρια κάλυψη, με έδρα την Λεμεσό:

Καθήκοντα

  • Εκτέλεση και έλεγχος παραγγελιών βάσει των διαδικασιών της εταιρείας
  • Παραλαβή εμπορευμάτων βάσει προγραμματισμού της εταιρείας
  • Σωστή και ποιοτική διαχείριση των προϊόντων κατά την φορτοεκφόρτωση
  • Σωστή και έγκαιρη διανομή των παραγγελιών

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής μέσης εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Θέληση, Προθυμία, Υπευθυνότητα
  • Επαγγελματισμός στην εκτέλεση των καθηκόντων

Θα θεωρηθεί επιπρόσθετo προσόν