AD 8 code

Ζητείται Καθαρίστρια / Καθαριστής

Ιατρικό Τριχολογικό Κέντρο HDC: Ζητείται Καθαρίστρια / Καθαριστής – Λευκωσία

Το Ιατρικό Τριχολογικό Κέντρο HDC ζητά να προσλάβει: Καθαρίστρια / Καθαριστή

Καθήκοντα:

  • Καθαριότητα χώρων του κέντρου (όπως γραφεία, conference rooms, κουζίνες, WC και άλλοι χώροι εργασίας) και των κοινόχρηστων χώρων.
  • Διασφάλιση και διατήρηση καθαριότητας στους εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους του κτιρίου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εμπειρία ως καθαρίστρια / καθαριστής

Απολαβές:

  • Προσφέρεται καλό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Ωράριο Εργασίας:

Δευτέρα – Παρασκευή 08:00-16:00

Αιτήσεις: Για διευθέτηση προσωπικής συνέντευξης αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: souzie@hdc.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”  μέχρι τις 27 Φεβρουαρίου, 2024.

Για περαιτέρω πληροφορίες επικοινωνήστε με την Κα Σούζη Κατσιολούδη στο τηλ. 22346161. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Πρωταγόρα 6, Άγιος Αντώνιος, 1045 Λευκωσία

Post expires at 7:55pm on Wednesday March 13th, 2024