AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνη Γραφείου

Σχολή Οδηγών Λευκωσίας: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Κενή θέση εργασίας για Υπεύθυνη/ο γραφείου, πωλήσεων και προσωπικού στη Λευκωσία.

Η Σχολή Οδηγών Λευκωσίας ζητά να προσλάβει  άμεσα Υπεύθυνη Γραφείου στα νέα της γραφεία  για πλήρη απασχόληση στο κέντρο της Λευκωσίας .

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Άριστες οργανωτικές και ηγετικές ικανότητες, ευελιξία και διάθεση εξυπηρέτησης
  • Άτομο με πρωτοβουλία και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας τόσο στον προφορικό όσο και στον γραπτό λόγο.
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excel, PowerPoint)
  • Απαραίτητο πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

Καθήκοντα:

  • Άμεση επικοινωνία και εξυπηρέτηση νέων και υφιστάμενων  πελατών
  • Οργάνωση γραφείου και συντονισμός εργασιών
  • Διοργάνωση και παρουσίαση εκπαιδευτικών προγραμμάτων
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων/διευθέτηση ραντεβού

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: nicosia.driving.school@gmail.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

για οποιανδήποτε πληροφορία ή διευκρίνηση  μπορείτε να επικοινωνήσετε στο 96444435