AD 8 code

Universal Life: Θέσεις Εργασίας

Universal Life: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός και Πάφος

Η Universal Life ζητά να προσλάβει άτομα για την πλήρωση θέσεων «Λειτουργός Διαχείρισης Υποκαταστήματος (Branch Administration Officer)» για Υποκαταστήματα της Εταιρείας σε Λευκωσία, Λεμεσό και Πάφο.  Τα άτομα που θα επιλεγούν θα αναφέρονται στην Προϊστάμενη του Υποκαταστήματος στο οποίο θα τοποθετηθούν.

Κύρια καθήκοντα θέσης

  • Εξυπηρέτηση πελατών και ασφαλιστικών διαμεσολαβητών
  • Παραλαβή εισπράξεων / Διαχείριση ταμείου
  • Έλεγχος και καταχώρηση αιτήσεων και απαιτήσεων
  • Διεκπεραίωση εσωτερικής αλληλογραφίας
  • Επίλυση τεχνικών θεμάτων (εξοπλισμός & συστήματα) σε συνεργασία με το τμήμα Τεχνολογίας και Πληροφορικής της Εταιρείας
  • Διαχείριση γραφικής ύλης
  • Οποιαδήποτε άλλη σχετική υποστηρικτική εργασία ανατεθεί από τη διεύθυνση

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης με ελάχιστο βαθμό απολυτηρίου τουλάχιστον 16/20 ή ισοδύναμο.
  • Πανεπιστημιακό Δίπλωμα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)
  • Άνεση στη χρήση Η/Υ και πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office