AD 8 code

Ζητείται Κλητήρας/ Βοηθός Γενικών Καθηκόντων

Codeca Ltd: Ζητείται Κλητήρας/ Βοηθός Γενικών Καθηκόντων – Λάρνακα

1. Ενδεικτικά, τα καθήκοντα του Κλητήρα/Βοηθού Γενικών Καθηκόντων είναι τα ακόλουθα:

  • Κατέχει άδεια οδήγησης και διαθέτει και χρησιμοποιεί ιδιόκτητο αυτοκίνητο ή αυτοκίνητο που του παρέχεται από τον Ανάδοχο για σκοπούς μεταφοράς επιστολών, φακέλων και δεμάτων διεξάγοντας δρομολόγια. Νοείται ότι το αυτοκίνητο θα πληροί όλες τις προϋποθέσεις που απαιτούνται από την νομοθεσία για τη κυκλοφορία του, όπως πιστοποιητικό καταλληλότητας, ασφάλιση έναντι τρίτου, άδεια κυκλοφορίας κτλ. Η ανάγκη για μετακίνηση του Κλητήρα θα πιστοποιείται από τον Υπεύθυνο του Κέντρου.
  • Μεταφέρει φακέλους, επιστολές, έγγραφα, μηνύματα, γραφική ύλη και άλλα υλικά από και προς την Υπηρεσία Ασύλου, την Υ.Α.Μ, το Κέντρο Φιλοξενίας (ΚΕΦ) και άλλες κρατικές υπηρεσίες ή και ιδιώτες κτλ, ανάλογα με τις ανάγκες που θα προκύπτουν.
  • Χειρίζεται ηλεκτρονικούς υπολογιστές, φωτοτυπικές μηχανές, γραφειακό εξοπλισμό και άλλα τεχνικά μέσα.
  • Ταξινομεί έγγραφα, αιτήσεις.
  • Εκτελεί βοηθητικές εργασίας κατά την παραλαβή των αιτήσεων πρόθεσης/ασύλου, όπως φωτογραφίες αιτητών, κλήση τους για συνέντευξη κτλ.
  • Χειρωνακτική εργασία, τακτοποίηση αιθουσών.
  • Απαντά σε τηλεφωνήματα.
  • Βοηθά στην μετακίνηση επίπλων/γραφειακού και άλλου εξοπλισμού.
  • Ανοίγει και κλείνει τα Γραφεία συμπεριλαμβανομένων και των παραθύρων όπου υπηρετεί.
  • Ανάβει τις θερμάστρες και συσκευές κλιματισμού πριν από την έναρξη της εργασίας και σβήνει αυτές, τα φώτα και τους ηλεκτρικούς ανεμιστήρες μετά την λήξη της εργασίας.
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή χειρωνακτικά καθήκοντα του ανατεθούν.

2. Απαραίτητα Προσόντα για Κλητήρα

i. Απολυτήριο Σχολής Μέσης ή Τεχνικής Εκπαίδευσης

ii. Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια και αξιοπιστία

iii. Κατοχή άδειας οδηγού και αυτοκινήτου

1000€ ως αυτοεργοδοτούμενος οι βενζίνες καλύπτονται.

1,5 μέρα πληρωμένης άδειας για κάθε συμπληρωμένο μήνα και δημόσιες αργίες.

Ωράριο 08:00 – 16:00

Παρακαλώ όπως επισυνάψετε μαζί με την δήλωση ενδιαφέροντος, το απολυτήριο και την άδεια οδηγού σας μπρος πίσω.

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε άμεσα (και να υποβάλλετε βιογραφικό σημείωμα) στο vacancies.codeca@gmail.com

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”