AD 8 code

CiC Automasters Ltd: Θέση Εργασίας

CiC Automasters Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Πωλητής Ανταλλακτικών

H CiC Automasters Ltd, γενικός διανομέας στην Κύπρο για τα οχήματα FIAT, Alfa Romeo, FIAT Professional, Abarth και Jeep ζητά να προσλάβει προσοντούχο άτομο για την θέση του Πωλητή Ανταλλακτικών στην Λευκωσία.

Απαιτούμενα Προσόντα:

– Εμπειρία 3 ετών ως πωλητής ανταλλακτικών αυτοκινήτων

– Απολυτήριο Λυκείου / Τεχνικής Σχολής

– Γενική γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (πέραν του διαδικτύου)

– Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

– Δημιουργία παραγγελιών και επίβλεψη της όλης διαδικασίας μέχρι την πώληση και την ολοκλήρωση της.

– Παραγγελίες / Παραλαβές ανταλλακτικών

– Διαχείριση (καταγραφή, οργάνωση, διεκπεραίωση) παραγγελιών πελατών

Ωφελήματα / Όροι εργασίας

Μισθός αναλόγως προσόντων και επαγγελματικής πείρας

Παρακαλούμε όπως όλα τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο Τμήμα Aftersales, service@cic.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την 11.6.2021.

Για περαιτέρω πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 22691458, κα Μυρτώ Ιωάννου.