AD 8 code

Ζητείται Κηποτέχνης

X.Z.Kipourotechniki Ltd: Ζητείται Κηποτέχνης – Λάρνακα

Ζητείται Κηποτέχνης για πλήρη απασχόληση και μόνιμη εργασία.

Η εταιρία δραστηριοποιείται στον τομέα της κατασκευής και της συντήρησης κήπων και τα γραφεία  βρίσκονται στην Λάρνακα – Αραδίππου.

Καθήκοντα

  • Σχεδιασμός κήπου.
  • Επίβλεψη κατά το στάδιο της δημιουργίας.
  • Κοστολόγηση του έργου.

Προσόντα

  • Δίπλωμα Κηποτέχνη ή αλλού συναφή κλάδου.
  • Γνώση του σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD.
  • Τουλάχιστον 1 χρόνο εμπειρίας στον κλάδο.
  • Απαραίτητη η άδεια οδήγησης.

Απολαβές

  • Πολύ καλές απολαβές (αναλόγως προσόντων)

Ωράριο

  • Δευτέρα-Παρασκευή 08:00-17:00
  • Σάββατο 08:00-14:00

Παρακαλώ, αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση bpi@buildinginspectionscyprus.com με τον τίτλο “ΚΗΠΟΤΕΧΝΗΣ ” ή τηλεφωνήστε στο τηλέφωνο 99446650 (Δώρος Λακκοτρύπης).

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.