AD 8 code

Ζητείται Ταμίας/Στοιβαδόρος

Best Value Discount Store: Ζητείται Ταμίας/Στοιβαδόρος – Λευκωσία

Ζητείται Ταμίας/Στοιβαδόρος για άμεση πρόσληψη στο Best Value Discount Store στη Λευκωσία για μερική ή πλήρη απασχόληση. Η θέση εργασίας είναι για ολόχρονη απασχόληση.

Καθήκοντα Ταμία :

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Παροχή βοήθειας προς τους πελάτες με όλες τις απαιτήσεις, προσφέροντας προτάσεις και επιδεικνύοντας πλήρεις γνώσεις σχετικά με τα προϊόντα ανά πάσα στιγμή.

Καθήκοντα Στοιβαδόρου :

  • Σωστή τοποθέτηση και τακτοποίηση των προϊόντων στα ράφια.
  • Υπεύθυνος για την αποθήκευση, διαχείριση και απογραφή αποθεμάτων μέσω ποιοτικών και ποσοτικών ελέγχων.
  • Αναγνωρίζει τις ελλείψεις και ανάγκες σε προϊόντα και ετοιμάζει σχετικό πρόγραμμα παραγγελιών προς τον Γενικό Διευθυντή.

Προσόντα :

  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Άτομο με άριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα, πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες, υπεύθυνο και εργατικό.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Απόφοιτοι λυκείου.
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Παρέχεται πλήρης εκπαίδευση και πολύ καλό πακέτο απολαβών με προοπτική ανέλιξης.

Πενθήμερη εργασία με σύστημα βάρδιας.

Αποστολή βιογραφικών στο mariana@kim-ball.com

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 23202038