AD 8 code

G. Hadjikleanthous Trading Ltd: Θέση Εργασίας

G. Hadjikleanthous Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Εξωτερικός Πωλητής

Η εταιρεία G. Hadjikleanthous Trading Ltd που δραστηριοποιείται στον τομέα της χονδρικής βιολογικών προϊόντων, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση Εξωτερικού Πωλητή σε Παγκύπρια Βάση.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων και πελατολογίου της εταιρείας
  • Διαχείριση σχέσεων και εμπορικών συμφωνιών
  • Έρευνα, αξιολόγηση, σχεδιασμός και υλοποίηση διείσδυσης σε εναλλακτικά κανάλια
  • Έρευνα, ανάλυση, παρακολούθηση και αξιολόγηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού και κατάθεση προτάσεων, βελτιωτικών ενεργειών
  • Παρακολούθηση ανταγωνιστικού περιβάλλοντος
  • Επισκέψεις σε υπάρχοντες και νέους πελάτες
  • Xαρτογράφηση και ανάλυση πωλήσεων
  • Ομαδικότητα, Επικοινωνία και Συνεργασία με όλα τα τμήματα της εταιρείας
  • Καθημερινό εμπορικό πλάνο επισκέψεων με τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης – Τριτοβάθμια εκπαίδευση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Απαραίτητη η εμπειρία στον κλάδο των πωλήσεων των τροφίμων σε μεγάλες υπεραγορές
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office (Word, Excel, κλπ)
  • Απαραίτητο το δίπλωμα οδήγησης
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές δυνατότητες
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια, ομαδικό πνεύμα, οργάνωση, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Προσανατολισμός στους στόχους και στο αποτέλεσμα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (βασικός μισθός και προμήθεια)
  • Προοπτικές εξέλιξης, άριστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό τηλέφωνο

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι που τηρούν τα πιο πάνω, μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση accounts@ghkleanthous.com, με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” φαξ 22721605 ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22060482