AD 8 code

GAP Vassilopoulos Group: Θέσεις Εργασίας – Παγκύπρια

Ο Όμιλος G.A.P. Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964. Σήμερα, το συγκρότημα εργοδοτεί πέραν των 1.200 ατόμων και δραστηριοποιείται μέσω 3.000 γραφείων και συνεργατών σε όλη την Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, τη Γερμανία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, το Λουξεμβούργο, Ελλάδα και το Ισραήλ.

Η εταιρεία λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων της ζητά για άμεση πρόσληψη άτομα για τη θέση Υπεύθυνων πωλήσεων για την GAP Vassilopoulos Group για όλες τις επαρχίες.

Για την εν λόγο θέση μπορούν να δηλώσουν ενδιαφέρον άτομα με ειδίκευση σε κλάδους όπως Δημοσιογραφία, Πληροφορική, Digital Multimedia, Μάρκετινγκ  ή και σε οποιοδήποτε άλλο κλάδο με την προϋπόθεση ότι πληρούν τα πιο κάτω προσόντα.

Ο/η κάτοχος της θέσης θα εκπαιδευτεί ως προς τις λειτουργίες υπηρεσιών που προσφέρει ο Όμιλος και θα έχει την ευθύνη, ενεργώντας συμβουλευτικά να:

  • Δημιουργήσει
  • Αναπτύξει
  • Διατηρήσει

προεπιλεγμένο και καινούριο πελατολόγιο.

Καθήκοντα:

  • Εφαρμογή του στρατηγικού πλάνου της Εταιρείας
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Εντοπισμός αναγκών αγοράς και ανάπτυξη νέου πελατολογίου – πωλήσεις
  • Υποστήριξη και ανάπτυξη αναγκών υφιστάμενου πελατολογίου
  • Επίτευξη εταιρικών και ατομικών στόχων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού πτυχίου
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Microsoft Office / Word / Excel / PowerPoint)
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Προηγούμενη πείρα στην προώθηση υπηρεσιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Απολαβές

Προσφέρεται πολύ καλό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει: Βασικό μισθό, Προμήθειες, Ταμείο Συντάξεως,  Μπόνους απόδοσης (Performance Bonus), Επαγγελματική κατάρτιση και συνεχή εκπαίδευση,  και εταιρικό αυτοκίνητο.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση στον ακόλουθο σύνδεσμο:

www.gapgrouprecruitment.com  .  Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.