AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Cyview Developers: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λευκωσία

H CYVIEW DEVELOPERS ζητά για άμεση πρόσληψη

ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Απόφοιτος Πανεπιστήμιου
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων σε παρόμοια θέση
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS OFFICE, PROJECT)
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AUTOCAD)
  • Υπεύθυνο & ευγενικό άτομο με πρωτοβουλία

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη και συντονισμός εργοταξίου

Στα άτομα που θα επιλεγούν θα προσφερθούν πολύ ικανοποιητικές απολαβές και άλλα ωφελήματα ανάλογα με τα προσόντα και πείρα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22486955 ή να στείλουν πλήρες βιογραφικό στο info@cyview-developers.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.