AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής

Casale Panayiotis Traditional Village Ltd: Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής – Λευκωσία

Σας αρέσει η ορεινή φύση, η ήσυχη ζωή σε ένα αυθεντικό περιβάλλον, και το να εργάζεσθε κάτω από ευχάριστες συνθήκες? Εάν ναι, το Casale Panayiotis Hotel στον μαγευτικό Καλοπαναγιώτη της Κύπρου αναζητεί Υπάλληλους Υποδοχής για πλήρη απασχόληση και σε συνεχή βάση καθ’ όλη τη διάρκεια του χρόνου.

Προφίλ υποψηφίων:

  • Προϋπηρεσία και γνώσεις/προσόντα που συνάδουν με τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε ξενοδοχεία 4ων ή 5 αστέρων
  • Ευελιξία στο ωράριο
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Άρτια χρήση της Ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή χρήση της Αγγλικής

Γενικά Καθήκοντα:

  • Υποδοχή και ενημέρωση πελατών για τους χώρους και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου
  • Διεκπεραίωση των αφίξεων και αναχωρήσεων των πελατών
  • Διαχείριση των λογαριασμών των πελατών
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Σε αντάλλαγμα το Casale Panayiotis Hotel προσφέρει διαμονή, φαγητό, ικανοποιητικό πακέτο απολαβών, επιπρόσθετη εκπαίδευση, και ένα ευχάριστο περιβάλλον διαβίωσης.

Για περισσότερες πληροφορίες σε σχέση με το ξενοδοχείο μας και την τοποθεσία μας παρακαλούμε επισκεφθείτε μας στο http://www.casalepanayiotis.com/hotel-overview.html

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας, τυχών συστατικές επιστολές, και την συνοδευτική επιστολή σας στο hr@casalepanayiotis.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”