AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

Χριστάκης Πετρακίδης & Υιοί Λτδ: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Πάφος

Η εταιρεία ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ διευρύνοντας τον κύκλο εργασιών   αναζήτα άτομο για  να πληρώσει  τη θέση του Γραμματειακού Λειτουργού στον ιδιαίτερα αναπτυσσόμενο τομέα εμπορίας οχημάτων και ανταλλακτικών .

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Γραπτή και Προφορική γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Στοιχειώδης γνώσεις λογιστικής. Γνώση λογισμικού E-SOFT θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Υπεύθυνη και Οργανωτική Προσωπικότητα
  • Προσωπικότητα με ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Κάτοχος διπλώματος Οδήγησης

Δεν απαιτείται προηγούμενη συναφή πείρα.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Εκτέλεση γενικών γραμματειακών και λογιστικών καθηκόντων όπως διαχείριση γραφείου, τηλεφωνήματα, έκδοση τιμολογίων, προσφορών, αποδείξεων, κτλπ.
  • Οργάνωση και τήρηση αρχείου.
  • Οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα προκύψουν.

Ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογος προσόντων.

ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ:  ΔΕΥΤΕΡΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  8:00-13:00 – 14:00-17:30

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο στον κ. Γιάγκο Χαραλάμπους y.charalambous@petrakidesltd.com  ANERGOSJOBS.COM.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 99920209 κ. Γιάγκο Χαραλάμπους.

Κατά τη διαδικασία αξιολόγησης θα τηρηθούν όλα τα μέτρα διαφύλαξης προσωπικών δεδομένων.